O firmie

Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych

Projektowanie, Dostawa i Montaż lekkich konstrukcji stalowych, w tym hal stalowych

 

Oferujemy konkurencyjne cenowo i jakościowo usługi z zakresu: projektowania, dostawy oraz montażu konstrukcji stalowych (w tym hal stalowych jak np.: hale produkcyjne, magazynowe, hale handlowe, hale sportowe i inne) na terenie całej Polski jak i za granicą. Nasze obiekty realizujemy w systemie "zaprojektuj i wybuduj" jako Generalny Wykonawca oraz jako podwykonawca zadanego zakresu robót.

Realizacja obiektów przemysłowych najwyższej jakości

 

Stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Współpracujemy z firmami, które oferują produkty i usługi najwyższej jakości. Korzystamy jedynie z materiałów renomowanych producentów, aby w ten sposób zapewnić najwyższe standardy naszych realizacji.

Hale stalowe – budowa, montaż

 

Stale wzbogacamy naszą ofertę, aby spełniać rosnące wymagania Inwestorów i dostosować się do zmiennych warunków na rynku budowlanym.

Wzrost liczby zamówień utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy oraz w jaki sposób pracujemy spełnia oczekiwania naszych Klientów. Wynikiem naszej działalności  jest stale powiększająca się liczba Inwestorów, a także portfolio zrealizowanych na terenie całego kraju obiektów.

Dostawa i montaż hal stalowych to praca zgranego Zespołu

 

Nasza firma to przede wszystkim ludzie...

 

Dzięki zgranemu Zespołowi, pracującemu w oparciu o wzajemne zaufanie oraz poszanowanie standardów jakości zapewniamy dobrą i kompleksową obsługę Inwestorów w postaci: świetnych projektów, udanych optymalizacji, szybkiej realizacji inwestycji, niskiej ceny.

 

Jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma kładziemy nacisk funkcjonalność i bezpieczeństwo konstrukcji. Pracownicy COMMERCECON wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

 

Nasze brygady to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy mogą pochwalić się montażem obiektów o łącznej powierzchni użytkowej liczonej w setkach tysięcy metrów kwadratowych.